Виявлено незаконний вилов водних біоресурсів на території природно-заповідного фонду!!!

Щороку у період нересту водних біоресурсів Державна Азовська морська екологічна інспекція  здійснює посилені заходи державного нагляду (контролю) з попередження та виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства під час використання водних біоресурсів.

За результатами заходів, які проводились із залученням відділу прикордонної служби «Кирилівка»  Бердянського прикордонного загону,  22 березня 2020 року в районі сел. Кирилівка, Якимівського району Запорізької області, були виявлені два місцевих мешканця які на моторному плавзасобі «Крим» здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів в акваторії Утлюцького лиману, що віднесена до територій Приазовського національного природного парку. Для вилову правопорушниками були застосовані 10 ліскових сіток, якими вони незаконно добули рибу: піленгас - 23 особини, камбала-глоса – 10 особин, оселедець – 3 особини.   Сума нанесеного збитку склала 50 тис. грн.

Матеріали стосовно виявленого правопорушення спрямовані до суду для притягнення винних осіб до відповідальності та стягнення з них матеріальної шкоди. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення