18 квітня - День довкілля

        День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

        Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

      Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

     Кожен повинен зрозуміти, що забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Разом ми можемо зробити навколишнє середовище кращим, хтось почне сортувати  сміття, вчасно закриє кран удома, відмовиться від непотрібного полієтиленового пакета у магазині, або після закінчення карантину візьме участь в екологічному суботнику.

     Карантинні заходи дають планеті короткий перепочинок. Заводи не працюють, люди більше лишаються вдома, тому щоденний тиск на довкілля зменшується. В медіа все частіше з’являється інформація про  очищення повітря і водойм.

       Тому пам’ятаймо про базові цінності для кожної людини:  турбота про своє здоров‘я, про близьких і довкілля.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення