Чергове порушення в природно-заповідному фонді!!!!!!!!!!!

Щодня Державна Азовська морська екологічна інспекція подовжує здійснювати посилені  заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час використання водних біоресурсів у період нересту водних біоресурсів.

Так, за результатами спільних дій Інспекції з Державною прикордонною службою України, органами Національної поліції було виявлено черговий факт незаконного вилову водних біоресурсів на території природно-заповідного фонду.

Два громадянина за допомогою промислових знарядь лову здійснювали незаконний вилов на території Ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Коса обіточна». Порушниками було виловлено бичків-84 кг, хамси -22 кг, креветки-120кг.

За розрахунками проведеними державними інспекторами Інспекції сума шкоди  нанесеної природним комплексам на території та обєків ПЗФ склала 113 тис. 954грн.

Дані матеріали передано до Приморського ВП Бердянського ВП  ГУНП в Запорізькій області,  де за даним фактом відкрито кримінальне провадження передбаченого ч.1 ст.249 КК України. Триває досудове розслідування!

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення