Державною Азовською морською екологічною інспекцією 6 фактів грубих порушень правил рибальства

        Під час здійснення, Державною Азовською морською екологічною інспекцією, посилених заходів державного нагляду (контролю) з попередження та виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства під час використання водних біоресурсів, в період з 13 по 17 травня рейдовими групами в різних частинах Азовського моря було виявлено 6 фактів грубих порушень правил рибальства:

Так, втановлено три факти виявлені поблизу м. Генічеськ Херсонської області, де місцеві мешканці за допомоги заборонених знарядь лову  зябрових сіток здійснили вилов камбали та бичків при цьому сума шкоди склала 18 632 грн.

В районі м. Приморськ Запорізької області виявлений факт здійснення лову риби за допомоги промислового знаряддя лову – ятерем, громадянином який не має на це відповідного дозволу у заборонений для цього період. Таким чином було незаконно виловлено  бички та креветку чим завдано збитків на суму 3 588 грн.

У м. Маріуполі громадянин за допомоги забороненого знаряддя лову «Павук»  було виловлено із Азовського моря рибу бички та піленгас чим завдано збитків на суму 1 462 грн.

У м. Бердянськ біля Оголовку Бердянської коси було встановлено, що риболовецькою бригадою прибережного лову здійснювався промисловий вилов тюльки за допомоги двох хамсово-тюлечних ставних неводів в акваторії моря що віднесена до Приазовського національного природного парку. Так підприємцем на території природно-заповідного фонду, без відповідного дозволу, було незаконно  виловлено тюльку у розмірі 1410 кг, чим завдано шкоду на суму 42 300 грн.

Всі матеріали спрямовані на розгляд до судів.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення